TikTok

לחץ על התמונה להגדלה

phone number
WhatApp

התקשרו עכשיו

052-2640967

חדשות

שני עדליונים יפהפיים

זיו היקר שלח לי היום תמונות של שני עדליונים יפהפיים שמצא בחוף הים עם גלאי המתכות מיינלאב אקוויניקוס 800 שזה עתה רכש אצלי,יכולתו של גלאי מהפכני זה לעבוד בחמישה תדרים שונים בו במקביל בהחלט מניב שפע מרשים של מציאות יפות אצל העושים בו שימוש.

בתמונות נראים עדליון כסף של המלכה אליזבט (ניקוי קל עם משחת הברקה תחזיר לעדליון את ברק צבע הכסף המקורי) וכן עדליון זהב מרהיב מאיראן
ללא ספק מציאות יפות במיוחד.

קישור לפוסט – כאן!

פעילות גילוי אוצרות

לא פחות משבעה ילדים השתתפו היום בפעילות גילוי אוצרות שלי בחוף ימה של תל אביב, כל ילד קיבל גלאי משלו למהלך הפעילות וחזר הביתה עם שפע מטבעות ותכשיטים!

קישור לפוסט – כאן!

שפע מטבעות ופריטי זהב מרהיבים

סיפורי הצלחה של האנשים שרכשו ממני את האקווינוקס 800 הגלאי החדש והמהפכני של מיינלאב לא מפסיקים לזרום.

בתמונות- שפע מטבעות ופריטי זהב מרהיבים שמצא גל עם האקווינוקס 800 החדש שלו שרק אתמול הוא רכש וכבר חזר הביתה היום בידיים מלאות.
כל הכבוד גל תמשיך לעשות חיל.

קישור לפוסט – כאן!

מיינלאב אקווינוקס 800

החלום בהתגלמותו ! סוף סוף בארץ, מיינלאב אקווינוקס 800 גלאי המתכות היחידי בעולם העובד בחמישה תדרים שונים בו במקביל, במילים אחרות זה כאילו שאתה מחפש עם חמישה גלאים שונים באותו זמן.

גן ארז-יבואן בלעדי מיינלאב בישראל

קישור לפוסט – כאן!

יבגני

יצר עימי קשר אדם נכבד בשם יבגני וסיפר לי שתחביבו האהוב הינו צלילה במעמקי הים והוא מבקש לרכוש גלאי מתכות תת מימי מהסוג הטוב ביותר בעולם על מנת למצוא מטבעות,תכשיטים ואוצרות מתחת לפני המים.

הסברתי לו שעליו לא לחשוב פעמיים ולרכוש אך ורק את האקסקליבר 2 של מיינלאב גלאי המתכות התת מימי הטוב מכולם, שעימו ניתן לצלול עד לעומק 66 מטרים ובנוסף הוא בעל פונקציות ייחודיות וטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש.

יבגני קיבל בשמחה את המלצתי ויצא לדרכו מצויד בגלאי החדש,ברכת הצלחה חמה לך ממני מחכה לשמוע על הדברים הנפלאים שתמצא.

קישור לפוסט – כאן!

עגיל כסף

כל מציאה שאני מוצא מרגשת אותי פעם אחר פעם מחדש.
בתמונות עגיל כסף יפה שמצאתי היום עם גלאי מתכות של מיינלאב בחוף פרישמן תל אביב.

קישור לפוסט – כאן!

בתמונות: אביאל עם הטבעת,תמונות מקרוב של הטבעת ואני עם אחד מגלאי המתכות

אביאל קיבל מסבו מתנה לבר המצווה טבעת זהב מרהיבה ביופייה שעוברת מדור לדור במשפחה,הסבא שהיה כבר באחרית ימיו החליט שזה הזמן להעביר בירושה את הטבעת לנכדו האהוב.

אתמול 14 שנה לאחר קבלת הטבעת שיחק אביאל בכדור בשדה רחב ידיים עם כלבו הנאמן ג'ייסון ובדיוק ברגע בו זרק לכלב את הכדור נשמטה הטבעת מהאצבע שעליה היתה ענודה הטבעת.

אביאל היה במצב רוח ירוד על כך שאיבד את הטבעת היקרה והחליט למצוא דרך להשיב לידיו את הטבעת בכל מחיר,הוא יצר עימי קשר טלפוני,סיפר לי אודות הסיפור המרגש וביקש את עזרתי.

מיד נענתי לבקשתו ויצאתי לדרך מצויד בכמה גלאי מתכות שונים,תוך כחמש דקות שבה הטבעת לזרת של אביאל שכולו קרן משמחה ולא היה במילותיו כיצד להודות לי.

בתמונות: אביאל עם הטבעת,תמונות מקרוב של הטבעת ואני עם אחד מגלאי המתכות

קישור לפוסט – כאן!

הטבעת וזיו עם ה scoop החדש

היום הגיע אלי לביקור זיו שרכש אצלי לא מכבר גלאי מתכות כדי להראות לי את הטבעת המדהימה המשולבת זהב,פלטינה וטיטניום אותה הוא מצא עם הגלאי בחוף ימה של תל אביב.

על הדרך הצטייד זיו ב scoop (כף סינון) חדש לחול של חברת רויאל ארצות הברית שעימה יוכל לשלוף מהחול את האוצרות שהוא מוצא במהירות וביעילות.

מצורפת תמונה של הטבעת ושל זיו עם ה scoop החדש

קישור לפוסט – כאן!

חלק מהמציאות שמצא אתמול אלעד בקלות רבה בחוף ימה של תל אביב.

בחור נחמד מחולון בשם אלעד יצר עימי קשר לפני מספר שבועות וביקש להתייעץ עימי על רכישת גלאי מתכות חדש כזה שימצא עבורו הרבה דברים ושיהיה הכי טוב שיש.

הצעתי לו שיקשיב לניסיוני הרב וימתין כמה שבועות עד שאקבל את האקווינוקס 800 גלאי מתכות החדש והמהפכני של מיינלאב המשדר בחמישה תדרים בו זמנית דבר שאף גלאי אחר אינו יכול לעשות

(כל גלאי המתכות האחרים משדרים בתדר אחד בלבד).

אלעד הקשיב להצעתי והמתין בנחת עד שהגיע הגלאי

ויומיים אחר כך כבר התקשר להודות לי מעומק ליבו על הצעתי הטובה וסיפר שהגלאי לא מפסיק לרגע לגלות מטבעות ותכשיטים שגלאים אחרים היו בקלות מפספסים וכבר בביקורו הראשון בחוף הים גילה בתוך דקות שתי טבעות יפות ושפע מטבעות מסוגים שונים!

מצורפות תמונות עם חלק מהמציאות שמצא אתמול אלעד בקלות רבה בחוף ימה של תל אביב.

קישור לפוסט – כאן!

חבר הכנסת ושר התחבורה והבריאות לשעבר אפרים סנה

אורח מיוחד הגיע היום לפעילות גילוי המתכות שלי בחוף ימה של תל אביב.

הוא חבר הכנסת ושר התחבורה והבריאות לשעבר אפרים סנה.

זה היה כבוד גדול עבורי לארח אותו ואת נכדו וללמדם איך מוצאים אוצרות עם גלאי מתכות.

קישור לפוסט – כאן!

כתוב את הכותרת כאן

ישנם בחיינו רגעים נפלאים ובלתי נשכחים,כאלו שיעלו חיוך גדול של גאווה על פנינו לכל אורך החיים.

רגע שכזה חוויתי היום.

תייר מבריטניה יצר עימי קשר וביקש את עזרתי הדחופה למצוא את כרטיס האשראי היוקרתי מסוג אמריקן אקספרס פלטינום שאבד לו בחוף מנטה ריי בתל אביב,התייר היה רק כמה שעות לפני טיסתו חזרה ונותר ללא כרטיס האשראי וללא כסף מזומן.

מיד הגעתי למקום עם גלאי המתכות שלי רק שהפעם באתי עם כח עזר ייחודי והוא בתי לב-ים בת השמונה שגם היא מומחית לגילוי מתכות ובידה גלאי המתכות הפרטי שלה.

לב-ים ואני חלקנו את איזור החיפוש והתחלנו בעבודה,תוך דקות ספורות היתה זאת היא שמצאה את כרטיס האשראי האבוד לתדהמתו הגדולה של התייר המאושר.

כאבא התמלאתי בגאווה ענקית ולא ידעתי את נפשי מרוב אושר כשראיתי אותה במקצוענות גדולה ובלב רחב משיבה את האבידה!

כל הכבוד לך לב-ים אבא גאה בך מאוד !

נ.ב

ולמי שתוהה איך גלאי מתכות יכול לגלות כרטיס אשראי העשוי בדרך כלל מפלסטיק, אז כרטיס אשראי ייחודי זה דווקא עשוי ממתכת מסוג פלטינה מה שכמובן הפעיל את גלאי המתכות

סיפור הצלחה
Call Now Button
× שנדבר בווצאפ?
דילוג לתוכן